Receta me Përbërës: Panxhar i kuq

turshi-panxhari

Panxhar i kuq turshi

Lloji i Recetës:
Vlerësimi Mesatar: (5 / 5)

Panxharët i pastrojmë nga bishtat, ua qërojmë lëkurët, i lajmë mirë dhe i vendosim në një tenxhere të thellë. I ...

Lexo më tepër
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.