Receta me Përbërës: Pjeshkë

komposto-pjeshke-2

Komposto pjeshke

Lloji i Recetës:
Vlerësimi Mesatar: (4.2 / 5)

Pjeshkët qërohen, pastrohen nga farat dhe ndahen në pjesë sipas dëshirës.

Lexo më tepër
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.